понедельник, 3 октября 2011 г.

Mis mulle meeldib

Oma töös mulle kõige rohkem meeldib:
1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine
2. Tundide läbiviimine
3. Vabad tunnid

5 комментариев: