Kursus Digi Tiiger
понедельник, 10 октября 2011 г.
Ajaveebid
Ajaveebi tegemine on minu jaoks uus asi. Ei ole kindel, et hakkan sellega pidevalt õppetöös tegelema. Foorumis kirjutasin, mis ma sellest arvan.
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Следующее
Предыдущее
Главная страница
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий