понедельник, 10 октября 2011 г.

Ajaveebid

Ajaveebi tegemine on minu jaoks uus asi. Ei ole kindel, et hakkan sellega pidevalt õppetöös tegelema. Foorumis kirjutasin, mis ma sellest arvan.

Комментариев нет:

Отправить комментарий