Kursus Digi Tiiger
понедельник, 10 октября 2011 г.
Ajaveebid
Ajaveebi tegemine on minu jaoks uus asi. Ei ole kindel, et hakkan sellega pidevalt õppetöös tegelema. Foorumis kirjutasin, mis ma sellest arvan.
Ajaveebid
Kursus Digi Tiiger: Mis mulle meeldib: Oma töös mulle kõige rohkem meeldib: 1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine 2. Tundide läbiviimine 3. Vabad tunnid
понедельник, 3 октября 2011 г.
Mis mulle meeldib
Oma töös mulle kõige rohkem meeldib:
1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine
2. Tundide läbiviimine
3. Vabad tunnid
1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine
2. Tundide läbiviimine
3. Vabad tunnid
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
