понедельник, 10 октября 2011 г.
Ajaveebid
Ajaveebi tegemine on minu jaoks uus asi. Ei ole kindel, et hakkan sellega pidevalt õppetöös tegelema. Foorumis kirjutasin, mis ma sellest arvan.
Ajaveebid
Kursus Digi Tiiger: Mis mulle meeldib: Oma töös mulle kõige rohkem meeldib: 1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine 2. Tundide läbiviimine 3. Vabad tunnid
понедельник, 3 октября 2011 г.
Mis mulle meeldib
Oma töös mulle kõige rohkem meeldib:
1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine
2. Tundide läbiviimine
3. Vabad tunnid
1. Lastega ja kolleegidega suhtlemine
2. Tundide läbiviimine
3. Vabad tunnid
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
